Reklama

Aukro zahájilo vánoční sezónu. Zákazníkům uhradí v listopadu dopravu zboží

Vánoční sezóna na obchodním portálu Aukro.cz odstartovala. Od listopadu nabídne svým zákazníkům spolu s Visa Europe akci na dopravu zboží. Stačí, když nakupující zaplatí online za zboží kartou Visa a portál Aukro.cz mu uhradí dopravu až do výše 200 Kč. Zároveň spustil portál Aukro.cz i sedmitýdenní produktovou kampaň zaměřenou na vánoční zboží.

Cílem spolupráce s Visa Europe je podpořit online platby kartou, které jsou jedním z nejbezpečnějších způsobů plateb na internetu. „Online platby kartou jsou mezi našimi zákazníky oblíbené, jen v loňském roce u nás počet transakcí provedených kartou vzrostl až o 32 %. Proto jsme se je partnerstvím s Visa Europe rozhodli podpořit a to formou úhrady dopravného až do výše 200 Kč. To pro mnohé nakupující může znamenat i bezplatnou dopravu zboží,“ doplňuje Alice Krásná, Brand Marketing Expert Aukro.cz. Kampaň bude podpořena rozhlasovými spoty na regionálních rádiích a cílenou online kampaní. Zároveň vytvořilo Aukro a Visa speciální microsite, kde se mohou zákazníci dočíst více o výhodách a bezpečnosti plateb kartou na internetu. Kampaň potrvá až do 30. listopadu.

Aukro_vánoční_kampaň_(1)

Od listopadu nasadí obchodní portál Aukro.cz také vlastní vánoční kampaň. Ta potrvá sedm týdnů a objeví se na kanálech skupiny Nova a Atmedia, ve čtyřech verzích produktového spotu, a online, ve formě bannerů. Kreativa navazuje na koncept použitý již v předchozí kampani a zdůrazňuje šíři produktové nabídky a jednoduchost mobilního nakupování přes aplikace Aukro. Koncept vychází z globální kampaně v rámci skupiny Naspers, nákup online médií zajistila agentura Allegro Media.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!