Reklama

Albert spouští kampaň pro malé farmáře

Albert přichází s novou sběratelskou kampaní s názvem „U nás na farmě“, díky níž se mohou stát také malými farmáři. Kampaň startuje již tuto středu 18. února ve všech prodejnách Albert a INTERSPAR.

Malí zákazníci se jejím prostřednictvím zábavnou formou dozvědí, jak to chodí na farmě, která zvířata tam žijí, jak se vyrábí sýr, sklízí okurky a mnoho dalšího. Záštitu nad kampaní převzalo Ministerstvo zemědělství České republiky.

„Dlouhodobě podporujeme české lokální dodavatele a farmáře. Ti do prodejen Albert a INTERSPAR denně přiváží, prostřednictvím našeho distribučního centra, čerstvé a kvalitní potraviny,“ říká Zlata Ulrichová, marketingová ředitelka obchodního řetězce Albert. „Chtěli jsme proto nejen našim malým zákazníkům ukázat život na farmě. Aby věděli, odkud pocházejí potraviny, které si nosí domů z našich prodejen.

V průběhu celé kampaně získají zákazníci za každých 200 Kč nákupu a při nákupu partnerských produktů v prodejnách Albert a INTERSPAR jeden balíček s figurkami. Kompletní sbírka obsahuje 24 různých kartiček. Nechybí mezi nimi postavička farmářky a farmáře, zvířata žijící na farmě a také nezbytná výbava pro chod farmy. Tou jsou např. traktor, bedýnky na ovoce, bandasky na mléko a další. Figurky lze z kartiček jednoduše vyloupnout. Kartičky lze sbírat až do 31. března, nebo do vyčerpání zásob na jednotlivých prodejnách.

Rodiče mohou pro své malé farmáře kromě figurek za nákupy na prodejnách pořídit i další doplňky. Ty děti hravou formou seznámí s životem na farmě. Jedním z nich je skládací farma, do které se všechny nasbírané figurky krásně schovají. Farma má i praktické držátko, takže ji děti mohou dle potřeby také přenášet. K dostání je za cenu 59,90 Kč. Představivost malých farmářů podpoří také oboustranná hravá deska, na níž jsou vyobrazeny pole, jezírka a louky. Když budou mít desky dvě, rázem vznikne více prostoru na hraní a fantazii. Cena jedné hravé desky je 9,90 Kč.

Třetím doplňkem je krásně ilustrovaná kniha s názvem „U nás na farmě“. Díky ní se děti v osmi přehledných kapitolách dozvědí vše, co je pro farmaření důležité. Čeká je plno zajímavých informací, ilustračních fotografií, úkolů, her, kvízů, hádanek a dalších aktivit, při kterých se určitě nebudou nudit. Kniha také názorně zobrazuje, co se děje na farmě během jednotlivých ročních období a jak vypadá farmářův běžný den. Cena knihy je 19,90 Kč.

Kniha_U_nás_na_farmě_otevřená

Informace o kampani „U nás na farmě“ jsou zákazníkům k dispozici na nově vytvořené mikrostránce www.albert.cz/unasnafarme. Malé farmáře zde čeká také zábavná hra, díky níž si pomocí grafiky z knihy ke kampani vytvoří libovolné koláže. Ty lze doplnit o vlastní fotku, text nebo kresbu, stáhnout je, sdílet na sociálních sítích anebo také vytisknout a poslat jako pohled.

Kampaň podpoří i televizní spoty. Komunikace poběží na facebookovém profilu Albert Česká republika facebook.com/albertceskarepublika. Současně se s ní zákazníci setkají na prodejnách prostřednictvím bannerů a instore rádia. Informace se rovněž objeví v magazínu Albert v kuchyni, na webových stránkách www.albert.cz a v letácích. V těch budou vyznačené partnerské produkty. Za tyto zákazníci získají balíčky s figurkami navíc.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *