Průmysl

Logica nabízí pomoc při vstupu na trh s elektřinou

Logica zahájila poskytování neplaceného poradenství o obchodních aspektech liberalizace trhu s elektřinou. Je to další z příspěvků tohoto nejvýznamnějšího světového dodavatele konzultací a softwarových systémů k otevření trhu v České republice.

Toto neplacené poradenství je určeno všem, jichž se první vlna liberalizace dotkne – výrobcům elektřiny, distribučním společnostem, obchodním organizacím i oprávněným zákazníkům. Cílem je pomoci jim orientovat se v problematice podnikání na otevřeném trhu a pomoci jim při vstupu do nového obchodního a technologického prostředí. Podniky v České republice tak budou moci využít bezkonkurenčních zkušeností, které Logica získala na již liberalizovaných trzích. Konzultace budou poskytovány prostřednictvím internetové adresy www.logica.cz/liberalizace až do konce letošního roku.

„Takové poradenství samozřejmě nemůže nahradit projekty, kdy naši konzultanti analyzují situaci zákazníka, pomáhají mu najít optimální strategii a implementovat ji. Může ale znamenat cennou pomoc pro ty, kdo se připravují na poslední chvíli. Věříme, že tato naše aktivita přispěje k tomu, že žádný hráč nevstoupí do nové situaci zcela nepřipraven,“ uvedla k tomu ředitelka divize Energetika a utility Alexandra Lemerová.

Logica vybudovala centrální systémy pro liberalizované trhy s elektřinou ve Velké Británii, USA a na Novém Zélandě. V současné době realizuje takové projekty v České republice (kde je jejím zákazníkem Operátor trhu s elektřinou), Holandsku a Dánsku. Zároveň spolupracuje s firmami působícími na liberalizovaných trzích s elektřinou a plynem v řadě zemí celého světa a pomáhá jim na těchto trzích úspěšně soutěžit.

Více informací naleznete na webových stránkách www.logica.cz

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!