Reklama

OMV rozjíždí novou letní kampaň: Natankuj a dostaneš dvakrát více ibodů

Získávat odměny se slevou až 50% a dvojnásobek ibodů k tomu? To je možné u OMV v srpnu a září. Stačí tankovat prémiová paliva Maxx Motion k získání dvojnásobku ibodů, nebo jakákoli paliva k získání voucheru s unikátním kódem. Zároveň končí nejúspěšnější kampaň OMV za poslední 4 roky – Kvalita do ruky.

Společnost OMV minulý týden ukončila letní kampaň s exkluzivními noži BergHOFF s názvem „Kvalita do ruky“, která byla její nejúspěšnější kampaní za poslední čtyři roky. Díky atraktivnímu a motivačnímu mechanismu sbírání celé sady výrobků se podařilo české domácnosti vybavit více než dvěma desítkami tisíc kompletních sad nožů, celkově bylo vydáno téměř čtvrt milionu kusů nožů! Kampaň byla podpořena tváří italského šéfkuchaře Emanuela Ridiho, atraktivní soutěží na FB o recepty a školu vaření, nebo také nabídkou italských vín ke grilu a vaření. Absolutně nejoblíbenějším nožem se mezi zákazníky OMV stal multifunkční nůž o délce 12,5 cm, kterého se prodalo dvakrát více než všech ostatních nožů. Překvapila hlavně položka grilovací sady, neboť zájem o ně třikrát navýšil původní předpoklady a ukázal, že Češi letní grilování milují.

Natankuj a dostaneš dvakrát více ibodů

„Z léta a prázdnin ale zbývá ještě celá půlka a my bychom chtěli našim zákazníkům zpříjemnit i srpnové výlety. Proto jsme společně s iBODem připravili další letní kampaň, v níž můžou získávat dvojnásobek ibodů, ale také odměny se slevou až 50 procent“, vysvětluje marketingová manažerka OMV v ČR Lucie Mašínová.

V období od 1. srpna do 31. září 2014 získávají zákazníci OMV za každý nákup prémiových paliv dvakrát více ibodů, tedy 2 ibody za 1 litr paliv Maxx Motion. Zároveň každý, kdo v tomto období natankuje min. 30 litrů jakéhokoli paliva, dostane voucher s unikátním kódem a bude mu umožněn přístup do speciální kategorie „OMV – Získej odměny se slevou až 50 %“. V ní si pak může vybírat z široké palety odměn od partnerů programu iBOD, které budou k dispozici se slevou až 50 %. A to se vyplatí, zvlášť když je zákazníci mohou získat snadno a okamžitě, po jedné návštěvě ČS a splnění podmínky natankování 30 l libovolného paliva.

Speciální kategorie umístěná v Katalogu odměn iBOD je přístupná k nahlédnutí všem, ale nákup zvýhodněného zboží lze jen po uplatnění unikátního kódu získaného za tankování u OMV. Neváhejte a využijte této atraktivní nabídky, tankujte a nakupujte se slevou až 50%! Jednou z odměn jsou i poukázky OMV, kterými lze platit jak za samotné tankování pohonných hmot, tak i za další služby na ČS.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!