Reklama

Toshiba odstartovala celoevropskou kampaň „Make IT work“

Toshiba Europe GmbH zahajuje celoevropskou kampaň „Make IT work“ zaměřenou na obchodní partnery a zákazníky ze středně velkých firem a korporátní sféry. Kampaň bude zaštiťujícím prvkem veškerých obchodních aktivit společnosti, která tak chce podpořit nové řady firemních zařízení, která jsou dostupná na celém evropském trhu.

Kampaň „Make IT work“ by měla ukázat silnou pozici Toshiby v profesionálním prostředí zejména prostřednictvím rozmanité škály B2B řešení a vysoké úrovně konzultací a podpory pro své partnery a zákazníky.

Řada nových byznysových zařízení se skládá z dvanácti platforem, včetně vlajkových notebooků a hybridů – Tecra A40-C, Portégé Z30-C, Tecra Z40-C a Portégé Z20t-C. Všechny jsou postaveny na klíčových pilířích společnosti Toshiba, kterými jsou bezpečnost, spolehlivost, vysoká konektivita a jednotná správa. Jsou vybaveny novými procesory Intel® Core™ 6. generace, které ve spojení se systémem Windows 10 zajišťují optimální výkon s maximální výdrží baterie.

Toshiba

Jorge Borges, Head of B2B Marketing ve společnosti Toshiba Europe, říká: „Rychlý pokrok v technologických inovacích firmám přináší množství příležitostí pro zefektivnění řady operací. Skutečnou výzvou zejména pro středě velké společnosti a korporace však je zachování nebo zlepšení bezpečnosti a spolehlivosti technologií. Právě naše kampaň ‚Make IT work‘ s tímto sdělením přichází. Jsme tu pro to, abychom jim pomohli se všemi důležitými kroky v zavádění chytřejších a účinnějších IT strategií.“

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!