Reklama

Meet Citigo: Jedinečná show DJ Tiësta pro novinku značky ŠKODA

Nové Citigo v záři reflektorů: ve výstavní premiéře uvedla česká automobilka ŠKODA svůj inovativní subkompaktní vůz Citigo. Mezinárodní představení na ženevském autosalonu se uskutečnilo společně s vystoupením legendárního DJ a producenta Tiësta. Třídveřová a pětidveřová verze modelu Citigo vjely na pódium za znělky „Meet Citigo“. Během následující tiskové konference pak byla promítána speciálně upravená verze videoklipu „What Can We Do (A Deeper Love)“ od DJ Tiësta, vyrobená exkluzivně pro Citigo. Kompletní videoklip lze shlédnout exkluzivně na facebookovém profilu ŠKODA AUTO (www.facebook.com/Skoda).

U příležitosti světové výstavní premiéry modelu Citigo na ženevském autosalonu oznámili Tiësto a ŠKODA AUTO uzavření dohody o partnerství. Cílem bude spolupráce při hledání nových, netradičních cest propagace novinky v rámci jejího uvádění na trh v roce 2012. V rámci premiéry pětidveřové verze vozu ŠKODA Citigo nabízí ŠKODA novou mobilní aplikaci „ŠKODA MEET app“, jež lidem přináší možnost zábavných setkání s přáteli, automobilem či společností ŠKODA při různých akcích. Aplikace je nedílnou součástí kampaně k uvedení vozu Citigo na trh a je již k dispozici na Appstore a Android Market.

„Mladistvý, svěží a s lidským přístupem – takový je Tiësto a takové je i Citigo,“ prohlásil Winfried Vahland, předseda představenstva společnosti ŠKODA. „Chceme, aby se model Citigo letos prosadil a aby naší značce získal nové zákazníky. Proto také využíváme nových způsobů komunikace: partnerství s DJ Tiëstem skvěle ladí se zaměřením našeho nového vozu.“ Spolupráce automobilky ŠKODA a DJ Tiësta začala v roce 2011, kdy tento umělec vystoupil na světové konferenci dealerů značky v Praze, doposud největší v historii.

– red –

Čtěte také