Reklama

Společnost Finep startuje novou reklamní kampaň

Developerská společnost FINEP představuje novou reklamní kampaň, která se váže k projektu Nová Harfa. Reklamní kampaň si klade za cíl upozornit, že v bývalé průmyslové čtvrti nedaleko centra Prahy vyrůstá zelená oáza, která dá v blízké budoucnosti pražským Vysočanům jinou – přívětivější tvář.

„Většina developerů pracuje pouze s vizualizacemi svých projektů a proto jsou si všechny kampaně dost podobné,“ říká ing. Michal Kocián, předseda představenstva společnosti FINEP a dodává: “Potencionální zákazník nemá šanci jednotlivé developery rozlišit, proto jsme se rozhodli jít jinou – u nás dosud „neprošlapanou“ cestou.“

Zadání „odlišit se“ splnila spolupracující reklamní agentura Magic Seven dokonale. Jednotícím grafickým prvkem kampaně jsou kosmonauti, kteří v duchu „osidlování nových lokalit“ zapichují vlajku FINEPu do zatím „civilizací nedotčené“ země.

„Vysočany doposud nebyly příliš vyhledávanou lokalitou k bydlení, právě kvůli svému industriálnímu charakteru. Nová zelená čtvrť, kterou naše společnost FINEP spolu s městskou částí Prahy 9 a dalšími subjekty vybuduje, to ale změní.“ uzavírá ing. Michal Kocián.

Tisková, outdoorová, rozhlasová a internetová kampaň bude doplněna ještě o doprovodné aktivity ve stejném – vesmírném duchu. Pražané se jistě mají na co těšit.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!