Reklama

McCafé přichází do České republiky

Společnost McDonald‘s ČR přichází do České republiky s konceptem kavárenské sítě McCafé. Dne 1. července bylo otevřeno první McCafé v České republice v restauraci McDonald’s Průhonice na 4,5 km D1 směrem do Brna. Ve světě velmi oblíbené McCafé je unikátní kavárna s rozmanitými kávovými specialitami (18 druhů), šesti druhy čajů a výběrem z 18 prvotřídních dezertů s příjemným kavárenským posezením za příznivé ceny. McCafé není samostatná provozovna, ale jedná se o kavárnu v rámci restaurace McDonald’s umístěnou tak, aby svým zákazníkům poskytla maximální pohodlí a pozitivně naplnila očekávání i těch největších příznivcům tradičních kaváren.

„McCafé by se mělo stát místem k odpočinku v příjemném prostředí s pozornou obsluhou, kam se bude každý rád vracet,“ uvedl Radek Janalík, generální ředitel McDonald`s ČR a SR. „Věříme, že kromě toho také nabídka prvotřídních produktů připravovaných z vysoce kvalitních surovin v McCafé zaujme naše stávající i potencionální zákazník,“ dodává Radek Janalík. Interiér McCafé v moderním elegantním designu EASY z dílny francouzského Design studia McDonald’s dodala německá společnost Reinhold Keller. Dodavatelem stavby McCafé byla firma IMESO.

Koncept kaváren McCafé vznikl v roce 1993, kdy bylo otevřeno první McCafé a to v australském Melbourne, v Evropě tento koncept jako první představilo na konci 90. let Irsko. Dnes jsou kavárny McCafé po celém světě. Káva je i v České republice velmi oblíbeným nápojem a pro společnost McDonald’s důležitou součástí nabídky, proto se rozhodla představit McCafé i českým zákazníkům.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *