Komunikace

Oficiálním partnerem AC Sparta Praha se stává Huawei

Společnost Huawei a fotbalový klub AC Sparta Praha včera na společné tiskové konferenci oznámily navázání oficiální spolupráce. Technologický gigant Huawei se stává oficiálním partnerem pražského klubu. Významným benefitem, který ze spojení obou subjektů vzejde, je plné pokrytí sparťanského stadionu GENERALI Arena rychlou wi-fi sítí.

Propojení značky s českým sportem není novinkou. Ve své klíčové kampani Huawei spojil síly s Jaromírem Jágrem. Společnost je také oficiálním partnerem českého národního hokejového týmu v sezóně 2015, která vyvrcholí domácím mistrovstvím světa v Praze a Ostravě.

Radoslaw Kedzia, CEO Huawei Tehnologies dodává: „Tuzemský fotbal, a Sparta Praha zejména, zrodila mnoho legendárních hráčů, kteří přispěli k šíření slávy České republiky po celém světě. Proto jsme nesmírně hrdí, že můžeme takto slavný klub podporovat z pozice oficiálního partnera. Zároveň nás těší, že jsme svým dílem mohli dopomoci k modernizaci stadionu Sparty na úroveň nejmodernějších evropských fotbalových arén.“

Lavicka_Kedzia_08042015

Huawei ve spolupráci s Českými radiokomunikacemi zajistípokrytí GENERALI Areny wi-fi sítěmi standardů 2,4 GHz i moderní 5 GHz s rychlostmi až 500 kbps při projektované kapacitě 4.000 současně připojených uživatelů. V České republice se dostupností připojení k internetu v takové míře nemůže pochlubit žádný jiný stadion. Technologie, které spoečnost Huawei pražské Spartě dodala dodala, jsou srovnatelné s řešeními, jež využívají slavné zahraniční kluby Borussia Dortmund, Schalke 04, Ajax Amsterdam nebo Glasgow Rangers.

Symbolického uvedení do provozu se nová wi-fi síť dočká během tradičního pražského derby Sparta vs. Slavia, které se uskuteční v sobotu 11. dubna 2015. Fanoušci a návštěvníci zápasu tak budou moci například bezproblémů sdílet fotografie a videa se známými prostřednictvím sociálních sítí.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!