Komunikace

ŠKODA je po patnácté oficiálním partnerem Tour de France

ŠKODA AUTO poskytne při letošní Tour de France celkem 250 pořadatelských a doprovodných vozů. Společnost podporuje známý francouzský cyklistický závod již od roku 2004 a v tomto roce je to tak již po patnácté, kdy je oficiálním partnerem a také dodavatelem oficiálních vozů.

Během závodu bude logo ŠKODA zdobit také Zelený trikot. Společnost sponzoruje trikot pro nejlepšího sprintera již po čtvrté za sebou. Fanoušci ovšem mohou vozy ŠKODA přímo při závodě nebo doma u televize vídat již mnohem déle.

Alain Favey, člen představenstva ŠKODA AUTO zodpovědný za oblast prodeje a marketingu říká: „Jako automobilce, jejíž začátky sahají až k výrobě jízdních kol, nám na cyklistice velmi záleží. Naše komplexní a viditelné angažmá v tomto sportu posiluje image a povědomí o značce ŠKODA.“

V pořadí 105. ročník cyklistické klasiky začíná 7. července tzv. Grand Départ na ostrově Noirmoutier-en-lle v Atlantiku. Během tří týdnů trvání závodu absolvuje 176 cyklistických profesionálů 21 etap a ujedou při ní celkem 3 351 kilometrů. Členové závodního pelotonu budou muset na své cestě Francií jít při horských etapách na hranici svých možností. Ještě než jezdci dojedou 29. července do cíle na pařížském Champs-Elysées, budou muset překonat Col de la Colombière, Col de la Madeleine a také obávaný výstup na Alpe d’Huez.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!