Komunikace

Tipsport vstoupil sponzorsky do florbalu

Sázková kancelář Tipsport se stala titulárním partnerem nejvyšší ligové florbalové soutěže, která tak od právě spuštěné sezony 2015/16 nese název Tipsport Superliga.

„Florbal vnímáme jako perspektivní a ambiciózní sport, který oslovuje mladé lidi jako žádný jiný sport v Česku. Chceme přispět k tomu, aby se stal populární i u široké ve-řejnosti, měl stále více fanoušků a také, aby dokázal vychovávat výborné a známé hráče,“ uvádí důvody pro sponzorský vstup Lubomír Ježek, ředitel komunikace hol-dingu Tipsport. Nejvyšší soutěž florbalistů měla dosud přídomek „extraliga“, ale ten nebylo vhodné využít kvůli možnému zaměňování s hokejovou Tipsport extraligou.

Česká sázková jednička se současně stala hlavním partnerem mužské i ženské florba-lové reprezentace, čímž zdůraznila svoji historicky první podporu českého florbalu. V kontextu s tímto krokem zařadil Tipsport nově florbalová utkání do vysílacího pro-gramu internetové TV Tipsport, takže na www.tvtipsport.cz je možné sledovat vy-brané přímé přenosy nejen z Tipsport Superligy, ale i ženské extraligy či obou národ-ních týmů v HD rozlišení pořízené ze dvou kamer.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!