Public relations

Distillery Kleiner navázala spolupráci s agenturou Accedo

Novým klientem PR agentury Accedo Czech Republic Communications se stala rodinná destilerie Kleiner se sídlem v Žešově, nedaleko Prostějova, která vyrábí exkluzivní malosériové limitované edice pravých ovocných destilátů inspirovaných přírodou.

Cílem spolupráce bude budování pozitivní image značky Distillery Kleiner v segmentu exkluzivních ovocných destilátů a start produktové komunikace zaměřené na segmenty B2B (Horeca) a B2C. Accedo bude mít na starosti kompletní řízení vztahů s médii, plánování komunikačních strategií a dalších nástrojů public relations.

kleiner_distiller

„Ultimátní kvalita, malé série a ruční výroba jednoodrůdového moderního českého ovocného destilátu. Podnikatelský příběh této malé rodinné destilerie je opravdu unikátní a naším cílem bude primárně pomocí pozitivní mediální publicity dále budovat a posilovat povědomí o značce Distillery Kleiner a zejména o jedinečných ručně vyráběných ovocných destilátech, které jsou unikátní nejen mezi českými ovocnými destiláty, ale i v celosvětovém měřítku,“ popisuje Ondřej Hampl, Managing Partner Accedo Czech Republic Communications, a dodává: „Důkazem toho je i nedávný první velký celosvětový úspěch Distillery Kleiner, kdy její exkluzivní ovocný destilát Wild Pin (divoký špendlík) získal bronzovou medaili v kategorii ovocných destilátů na nejrespektovanější soutěži lihovin na světě San Francisco World Spirits Competition.“

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *