banner_left
Reklama

Katastr365.cz zvolil Myr Communication jako svou PR agenturu

Myr Communication, agentura Public Relations působící na českém trhu již více než 15 let, zahájila PR kampaň pro službu Katastr365.cz, která sleduje změny v katastru nemovitostí a chrání nemovitosti před podvodníky a administrativními chybami.

Služba Katastr365 sleduje nemovitosti denně a o jakémkoliv návrhu na vklad na katastrálním úřadě ihned informuje. Nabízí neustálý přehled o změnách v katastru, sledování nejen vlastních nemovitostí, anonymní přístup, registraci přímo z domova i rozsah služeb podle potřeb zákazníka.

Katastr365.cz

„Podle nového občanského zákoníku se zápis v katastru nemovitostí stal nezpochybnitelným důkazem o vlastnickém právu k nemovitosti. Podvod nebo chyba mohou vést až ke ztrátě nemovitosti nebo budoucího dědictví,“ řekl Mgr. Michal Klusák, advokát serveru Katastr365.cz. “Tohoto faktu si je dnes jen málokdo vědom, a proto jsme se rozhodli využít služeb profesionální PR agentury se zkušeností v oblasti realit, abychom majitele nemovitostí uvědomili o existujících rizicích a nabídli jim možnost se této situaci vyhnout.”

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *