Reklama

Kia letos podpoří Nadaci Naše dítě částkou 600 000 Kč

Nadace Naše dítě prohloubí letos spolupráci se svým partnerem, automobilkou Kia. Svou velkou pomoc nadaci, která spočívá například v zapůjčení vozu Kia Sportage, rozšíří Kia o nové aktivity, např. darování 50 korun z každého prodaného auta této značky, nebo prodej dárcovských samolepek. Kia by letos měla díky těmto aktivitám poskytnout Nadaci Naše dítě 600 000 korun.

Každý řidič, který si v roce 2014 pořídí nový vůz značky Kia, podpoří nadaci koupí samolepky „Já a Kia pomáháme dětem“ v hodnotě 50,- Kč. Samolepku je možno zakoupit u každého autorizovaného prodejce Kia nebo na e-shopu http://shop.kia.com/.

Kia Naše dítě

K dalším úspěšným projektům Kia patří výroba fotbalových dresů, které Kia vyrábí na vlastní náklady a následně je umisťuje za symbolickou stokorunu do fotbalových oddílů mladších žáků po celé republice. Výtěžek z prodeje pak putuje opět na konto Nadace Naše dítě. „Nadace Naše dítě si velmi váží dlouhodobého partnerství se společností Kia, které nespočívá pouze ve financích, ale velký dík patří celému týmu Kia i za velkou morální podporu a empatii k ochraně dětí,“ řekla ředitelka nadace Zuzana Baudyšová.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *