Reklama

Klub Premier League si vybral Huawei za svého oficiálního partnera

Společnost Huawei a fotbalový klub Arsenal FC oznámily uzavření nového partnerství, v jehož rámci se telekomunikační specialista stane oficiálním partnerem severo-londýnského fotbalového klubu v oblasti chytrých telefonů.

Huawei a Arsenal oznámily uzavření globálního partnerství, které potrvá do konce sezóny 2015/2016, v tréninkovém středisku Arsenalu v Colney v hrabství Hertfordshire. Slavnostního oznámení se zúčastnili i členové prvního týmu, například Aaron Ramsey, Lukas Podolski nebo Mesut Özil a přítomen byl i trenér Arsène Wenger. Fanouškům bylo partnerství oficiálně představeno na londýnském Emirates Stadium před zápasem Premier League s Fulhamem 18. ledna 2014.

Partnerství svede dohromady dvě špičkové organizace s globálním dosahem; společnost Huawei, jež je celosvětovým lídrem v oblasti technologie a komunikace, a fotbalový klub Arsenal FC, jenž patří k největším fotbalovým klubům světa.

Huawei Arsenal

Součástí partnerství budou exkluzivní nabídky, obsah a reklamní aktivity během zápasů Arsenalu i markerting prostřednictvím digitálních platforem a sociálních sítí. Huawei rovněž získá přístup k rozsáhlé marketingové databázi Arsenalu a v přestávkách domácích zápasů bude pořádat soutěže pro návštěvníky Emirates Stadium.

Čtěte také