Reklama

Hlasujte pro nejlepší reklamu roku 2003

Na stránkách finančního serveru Měšec.cz byl spuštěn druhý ročník soutěže Nejlepší finanční reklama. Odborná porota a čtenářská veřejnost mohou vybírat z téměř třicítky spotů, které se v loňském roce objevily v českých televizích.

Finanční server Měšec.cz (http://www.mesec.cz/) pořádá druhý ročník soutěže Nejlepší finanční reklama roku. Z téměř třicítky reklamních spotů, které se v roce 2003 objevily na televizních obrazovkách a které nominovaly finanční instituce, je možné od 16. do 29. února vybírat ten nejzajímavější, nejvtipnější, nejoriginálnější, zkrátka ten nejlepší. Hlasovat je možné na speciálních stránkách soutěže http://reklamy.mesec.cz/.

Kromě čtenářů určí pořadí i hlasování odborné poroty, která je složena ze zástupců mediálních agentur a ekonomických médií. V obou kategoriích bude vyhlášeno pořadí na prvních pěti místech. Výsledky budou vyhlášeny na stránkách finančního serveru Měšec.cz 5. března 2004.

Vylosovaní výherci z řad hlasujících čtenářů obdrží zajímavé ceny. Partnery soutěže jsou ekonomický týdeník Profit a časopis Osobní finance. Mediálními partnery jsou týdeník Marketing & Media a internetová verze Deníků Bohemia, Mojenoviny.cz.

Absolutním vítězem loňského ročníku byla reklama Komerční banky, která nejvíce zaujala jak čtenáře, tak odbornou porotu.

– red –

Čtěte také