Reklama

Nová podzimní billboardová kampaň společnosti Hannah Czech

Společnost Hannah Czech a.s., tradiční výrobce outdoorového oblečení a vybavení, zahájila na podporu své nové kolekce lyžařského a dalšího sportovního oblečení celorepublikovou billboardovou kampaň. Vizuál poukazuje na zimní oblečení, jehož vysoká kvalita začíná u detailu. Vyznačuje se propracovaným technickým provedením, vysoce funkčními materiály, střihy, které respektují volnost pohybu a v neposlední řadě i atraktivním designem. Oblečení Hannah obstojí i při nejnáročnějších sportovních aktivitách a je určené všem, kteří nechtějí být při pohybu ničím omezováni, ale zároveň chtějí dobře vypadat.

Billboardová kampaň proběhne v září a říjnu podél hlavních dálničních a silničních tahů a největších městech jako jsou Praha, Plzeň, Brno, Ostrava, České Budějovice, Hradec Králové, Olomouc, Liberec, Jablonec, Zlín a další. Celkový počet ploch, které společnost Hannah využije k propagaci svého zboží bude 350 o standardní velikosti 5,1 m x 2,4 m.

Nápad i design pochází z interního grafického studia společnosti Hannah Czech a.s.. Kampaň zajišťuje reklamní agentura Natio Media.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *