Reklama

Dům barev se stává Vaším expertem na barvy

Dům barev, nejrozsáhlejší síť maloobchodních prodejen specializovaných na prodej nátěrových hmot, se stává „Vaším expertem na barvy“. Do nového sloganu, který byl přidán k mírně upravenému logu, se promítla změna ve strategii fungování největší sítě v České republice. Dům barev patří do skupiny americké PPG, světové dvojky ve výrobě nátěrových hmot.

Síť Dům barev v současnosti tvoří 110 prodejen, které začaly postupně procházet kompletní proměnou, od grafické úpravy loga až po přestavbu regálů a umístění zboží na prodejnách. „Získali jsme výsadní postavení co do počtu prodejen, nyní se chceme soustředit hlavně na kvalitu služeb pro naše zákazníky, jejichž nároky rostou. Chceme pro ně připravit jiný zážitek z nakupování a stále poskytovat profesionální poradenství odborně vyškolených prodavačů, na které jsou zvyklí “ vysvětluje nový koncept Ing. Terezie Tomšíková, marketingová manažerka. „Podobu prodejen chceme unifikovat co do nabídky, cen i vizuální identity, abychom zákazníkovi usnadnili orientaci. Zaměříme se na zkvalitnění merchandisingu, samozřejmě budeme respektovat i regionální odlišnosti,“ pokračuje Ing. Terezie Tomšíková.

Do nové grafiky přibylo nejen pět barevných puntíků, ale s nimi i pět příslibů týkajících se vysoké kvality poskytovaných služeb. Kromě individuálního poradenství mohou zákazníci nadále očekávat i pokračování oblíbených věrnostních programů či nové soutěže s atraktivními cenami (v právě probíhající soutěži mohou zákazníci sítě Dům barev vyhrát zájezd do Anglie).

Hlavní portfolio sítě Dům barev tvoří především značky vyráběné skupinou PPG: Primalex vyrábí kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo; Johnstone´s je top brandem, britskou značkou s více než 100 letou tradicí především v oblasti barev na dřevo a dále interiérových nátěrů; Progold je značkou profi-doplňků pro malíře a natěrače, jako jsou štětce, válečky, pásky atd.; sortiment značky Praktik zahrnuje barvy na dřevo a kov.

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!