Průmysl

Forresti na IEA dostali Ocenění za inovace a obsadili přední místa v kategorii Zpravodajství a média

V letošním vyhlášení prestižní oborové soutěže Internet Effectineves Awards uspěli Forresti s hudebním portálem Koule a projektem YouRadio. Za to si, mimo jiné, odnesli i Ocenění za inovace.

Hudební komunitní portál www.koule.cz a YouRadio – jediné české internetové rádio, kde si uživatel sám určuje hudební náladu a má k dispozici kontextový obsah v podobě článků souvisejících s přehrávanou skladbou, obsadili druhou a třetí příčku v kategorii Zpravodajství a média. Youradio navíc získalo i Ocenění za inovace, které patří projektům výjimečným svým inovátorským přístupem nebo nabízejícím zcela nové služby prostřednictvím internetu.

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 68 řešení, z nichž porota vybrala 32 postupujících na shortlisty – užší výběr jednotlivých kategorií.

„Práce na projektu YouRadio je snem každého projektového manažera: Klient, který ví, co chce. Stojí si za svým rozhodnutím. Nemění se podmínky při vývoji. Komunikace klape jako švýcarský hodinový strojek. Navíc jde o v České republice unikátní projekt, s rozsáhlými možnostmi. Prostě se dá neustále pilovat, zdokonalovat a budovat. Jsem rád, že FG Forrest stojí u takového inovativního projektu“ zhodnotil úspěch Marek Tupý, Project Manager oceněných projektů.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *