Reklama

Natankujte slevu na čerpacích stanicích Shell

V rámci aktuální nabídky čeká na zákazníky čerpacích stanic Shell hned dvojnásobný bonus. Stačí od tohoto týdne do 8. září natankovat například 20 litrů úsporných paliv Shell FuelSave a zákazník získá poukázku na slevu ve výši 100 korun do prodejen Lidl. Díky úsporným palivům Shell FuelSave pak bude výhodnější nejen cesta autem do obchodu, ale i samotný nákup.

Češi jsou známí oblibou speciálních nabídek, společnost Shell na tento trend průběžně reaguje a pravidelně přichází s různými výhodnými akcemi. S koncem léta opět přináší atraktivní benefit ve spolupráci s obchodním řetězcem Lidl. Zákazník si tak od čerpací stanice Shell odveze nejen kvalitní palivo, ale i dárek pro celou rodinu.


„Samotné tankování kvalitních paliv Shell je vždy přínosem pro motor vozu. Neustále ale hledáme cesty, jak udělat něco navíc přímo pro naše zákazníky. Pravidelné velké nákupy potravin jsou dnes pro mnoho rodin nezbytností, a sleva na nákup tak představuje jednu z praktických odměn, kterou využije celá rodina,“ dodává Petr Šindler, manažer komunikace Shell Czech Republic a.s.


Dvojitý bonus ocení většina zákazníků, ať už preferují úsporu či výkon. Nabídka se totiž vztahuje na všechna paliva společnosti Shell.

shell_kampan

 

Zákazníci si tak mohou vybrat mezi úspornými palivy Shell FuelSave, která jsou speciálně vyvinuta tak, aby pomáhala snížit spotřebu vozu a umožnila řidičům dojet dál, a výkonnými palivy Shell V-Power Nitro+, jež působí hned od prvního natankování, a okamžitě tak pomáhají dosáhnout plného výkonu motoru. Následná sleva na pokladnách prodejen Lidl je pak příjemnou tečkou například za velkým rodinným nákupem.


Slevový poukaz v hodnotě 100 korun do kterékoli prodejny obchodního řetězce Lidl v České republice lze uplatnit do 15. září 2013 při nákupu nad 500 korun. Více informací o akci najdete na www.shell.cz.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *