Reklama

Netradičním způsobem představila novou kolekci společnost ALPINE PRO

Leader českého trhu se sportovním a outdoorovým oblečením, společnost ALPINE PRO, představil novou kolekci podzim/zima trochu netradičním způsobem a to v prostorách pražského ICE PUB, kde se teplota po celý rok pohybuje hluboko pod bodem mrazu.

Kromě městského a outdoorového oblečení, batohů, tašek či obuvi je nosný program společnosti založen také na zimním lyžařském vybavení. „Chtěli jsme, aby si všichni mohli funkčnost oblečení vyzkoušet na vlastní kůži. Prostředí ICE PUB, kde je – 7◦C, nám přišlo jako ideální prostor. Kromě informací o novinkách v našem portfoliu si tak všichni odnesli i netradiční zážitek,“ uvedl marketingový ředitel ALPINE PRO Petr Billy.

ALPINE PRO

„Hitem letošní podzimní sezony se bezesporu stane zateplený softshell, z kterého jsou dámské kabáty a podzimní pánské bundy. V zimě se zase opíráme o propojenost mezi dětskou a dospělou kolekcí, která je vidět v mnoha prvcích. Vhodným předvánočním dárkem pro celou rodinu, je suprathermová mikina v typicky vánočním designu, nebo úplně nová technologie výplně lehkých bund připomínajících péřové, ale za poloviční cenu,“ uvedl Marek Podracký, produktový manažer ALPINE PRO.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *