Reklama

Noční nakupování v AFI Paláci se španělskou vášní

Sychravé podzimní dny na Pardubicku již brzy osvěží oblíbená akce AFI Shopping Night, která se uskuteční v pátek 14. listopadu 2014 od 18 hodin až do půlnoci.

Návštěvníci budou mít příležitost k předvánočním nákupům ve více než stovce obchodů, které v tento večer poskytnou mimořádné slevy, ale také je pobaví módní přehlídky aktuálních kolekcí, dechberoucí show vzdušných akrobatů nebo provokativní hudba a tanec ve španělském stylu. Večerem provede známý moderátor a herec Tomáš Matonoha. Připravena je také tipovací soutěž o dovolenou ve Španělsku dle vlastního výběru.

afi_flamenco

Temperamentní Španělsko se v předvánočním čase přesune do AFI Paláce. Návštěvníci se mohou těšit na hudební a taneční vystoupení španělské kapely, ukázky flamenka a vystoupení Carmen, věštění osudu i na tradiční španělský nápoj sangria, který bude podáván v několika barech po celém AFI Paláci. Zájemci si mohou odnést na památku fotografii ve španělských rekvizitách nebo se nechat ozdobit malováním na obličej a tetováním.

„AFI Shopping Night pořádáme již poněkolikáté. Je to mimořádně oblíbená akce. V době před Vánocemi využívá mnoho zákazníků slev, aby nakoupili první vánoční dárky pro své nejbližší. Díky atraktivnímu programu a nezvyklému času nakupování je to pro většinu návštěvníků jedinečný zážitek. Lidé si navíc mohou za své účtenky rovnou vyzvednout dárky v Dárkovém paláci, který je otevřen od 1. listopadu až do Vánoc,“ dodává Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce.

I letos je pro mimopardubické zákazníky připravena speciální bezplatná kyvadlová doprava autobusy do Pardubic z Hradce Králové a Chrudimi.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!