Reklama

Nový look pro C&A a fanoušky módy v centru Prahy

Od 10. do 21. března mohou pražští fanoušci módy jako první obdivovat  zcela nový koncept obchodu C&A,  ale také svoji vlastní proměnu. V centru Prahy totiž vyroste pop-up zastávka pro rychlý styling zákazníků a obdivovatelů C&A módy. 

Pop-up zastávka  má upozornit módní nadšence na otevření nové vlajkové prodejny C&A Prague Diamant 10. dubna na Václavském náměstí 3. Všem  zájemcům se bude věnovat profesionální tým kadeřníků, vizážistů a stylistů.

Pod heslem „It’s your time“ mohou všichni zdarma navštívit speciální prostor o velikosti 36 m2 a projít proměnou pod dohledem zkušených kadeřníků a vizážistů. Příchozí se mohou těšit i na předpremiéru exkluzivních kousků z nové kolekce oblečení a doplňků C&A jaro/léto. Zájemcům poradí profesionální stylistka a poskytne jim cenné rady a tipy.

c-a obr2

Nový look každého návštěvníka zachytí tým fotografů před bílou fotostěnou se jménem nové prodejny – Prague Diamant – anebo před výřezem speciální C&A módní promo dodávky. Společně s fotografií z proměny si účastníci odnesou také poukázku na 100 Kč, kterou mohou využít na nákup při slavnostním otevření vlajkové prodejny C&A Diamant od čtvrtka 10. dubna do neděle 13. dubna 2014. V pondělí 17. března budou mít všichni návštěvníci šanci získat na přání upravená ramínka a C&A denimové tašky od streetartového umělce Pasta Onera. Na všechny příchozí čeká hudba a horké nápoje po celou dobu akce.

Program:
10. – 14. března 2014 C&A pop-up zastávka na Náměstí Republiky – Praha 1
Otevírací doba 11:00 – 19:00

15. – 21. března 2014 C&A pop-up zastávka na Můstku – Praha 1
Otevírací doba 11:00 – 19:00

17. března 2014 Pasta Oner v C&A pop-up zastávce na Můstku – Praha 1
Workshop 11:00 – 19:00

K příležitosti oslav vedoucí pozice a 15ti  let na českém trhu odhalí společnost C&A novou vlajkovou prodejnu Diamant.  Ta se tak stane nejen největší prodejnou v České republice, ale také v celé východní Evropě. Nový obchod nabídne neopakovatelný zážitek z nakupování na čtyřech podlažích o celkové ploše 4 367 m2. Od stojanů na oblečení vyrobených z jízdních kol přes moderní zkušební kabinky a unikátní osvětlení, nová vlajková prodejna přinese inovativní a ojedinělý designový zážitek. Kosmopolitní lokalita obchodu dodává trendy módním stylům dokonalou atmosféru. To vše odstartuje společně s představením nejnovější kolekce jaro/léto v dubnu.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *