Reklama

PUMA pokračuje s týmem MERCEDES AMG PETRONAS F1

PUMA oznámila prodloužení svého partnerství s MERCEDES AMG PETRONAS, automobilovým závodním týmem formule 1 a letošním vítězem Poháru konstruktérů formule 1 organizovaným mezinárodní automobilovou federací (FIA).

Partnerství navazuje na úspěšnou spolupráci, která byla zahájena již v roce 2012. Od ledna 2015, kdy vstoupí nová smlouva v platnost, se PUMA stane oficiálním dodavatelem závodního oblečení a obuvi a také oficiálním držitelem licence na výrobu obuvi, oblečení a doplňků týmu MERCEDES AMG PETRONAS. Smlouva zároveň prodlouží licenci pro sportovní značku Brandon, vlastněnou skupinou PUMA, na výrobu replik a zboží pro fanoušky.

mercedes_F1

PUMA bude do svého lehkého závodního oblečení a obuvi s nejnovějšími technologickými inovacemi i nadále oblékat a obouvat jezdce Lewise Hamiltona a Nica Rosberga a také technický personál týmu. Zároveň bude PUMA pokračovat ve výrobě a distribuci licencované kolekce MERCEDES AMG PETRONAS včetně bot, oblečení a doplňků inspirovaných osobnostmi a tradicí jezdců formule 1.

Čtěte také