Reklama

Společnost SPAR ČOS uskuteční směnárnu kartiček věrnostního programu RIO 2

Společnost SPAR ČOS přichystala od 9. května 2014 směnárnu kartiček z věrnostního programu RIO 2. Ve vybraných hypermarketech INTERSPAR si budou moci všichni sběratelé navzájem směnit kartičky, které jim přebývají nebo naopak chybí. Bude připraven i doprovodný program pro děti v podobě soutěží o další balíčky plné kartiček s postavičkami z animovaného filmu RIO 2.

„SPAR ČOS se snaží vyjít vstříc všem malým i velkým nadšencům, kteří se zapojili do věrnostního programu RIO 2,“ říká Karl Bumberger, jednatel společnosti SPAR ČOS. „Účastníkům nabízíme možnost vzájemné výměny přebytečných kartiček s ostatními sběrateli. Od 9. května bude ve vybraných hypermarketech INTERSPAR probíhat směnárna a to vždy v čase od 14:00 do 18:00 hodiny,“ dodává Karl Bumberger.

Směnárna kartiček proběhne od 9. do 18. května ve vybraných pobočkách
Pro všechny zákazníky, kteří se zapojili do sbírání kartiček v rámci věrnostního programu RIO 2, je připravena směnárna. Přebytečné kartičky bude možné směnit za jiné ve vybraných hypermarketech INTERSPAR. Směnárna se bude konat vždy od 14:00 do 18:00 v prostoru před pokladnami. Pro sběratele budou k dispozici směnárenské stolky. Akci podpoří i hostesky a na některých pobočkách i maskoti filmu Nico a Pedro. Děti budou mít možnost soutěžit ve střelbě na terč speciálními kartičkami s křidélky, při čemž mohou vyhrát další balíčky s kartičkami RIO 2. K dispozici bude i maxipexeso nebo maxipuzzle pro nejmenší děti inspirované filmem RIO 2.

interspar_rio2


Věrnostní program RIO 2 běží od 2. dubna až do 20. května 2014

V rámci věrnostního programu mají zákazníci možnost získat za každých 200 Kč nákupu 1 balíček s 5 ks sběratelských karet RIO 2. Celkem je ve sbírce 120 karet, 24 speciálních metalických karet a 18 karet s křidélky pro střílení na terč. Lze zakoupit i album pro sběratelské karty RIO 2, které je plné barevných obrázků, zábavy, her a informací. Album pro vkládání kartiček je umístěno ve specifických stojanech na prodejně a je možné jej zakoupit za 69,90 Kč. Do alba plného obrázků z brazilské Amazonie, her, soutěží a zábavy si mohou děti vkládat jednotlivé kartičky a vytvořit si tak svůj vlastní amazonský svět. Album v sobě ukrývá také plakát a hru s fotbalovou tématikou z jedné strany a z druhé terče na hru s křidélky. Pokud si chce někdo rozšířit svoji sbírku kartiček rychleji, pak může balíček karet zakoupit u pokladny za 14,90 Kč.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *