Reklama

Značka Durex představila novou aplikaci pro smartphony

Před třemi týdny se značce Durex podařilo mystifikovat lidi po celém světě dráždivou zprávou o technologickém průlomu, který by mohl znamenat revoluci v našich sexuálních životech.

Virální video, jež zhlédlo přes 40 milionů lidí, ukazuje páry posedlé technologiemi a jejich reakci na odhalení, že onen ložnicový zázrak je prostě jen tlačítko „vypnout“.

Ovšem po bezprecedentní mezinárodní odezvě a přesvědčivém výzkumu Durhamské univerzity o dopadu posedlosti technologiemi na naše vztahy, vyvinula světová jednička v oblasti sexuální pohody aplikaci, která nabízí jednoduché řešení: synchronizuje naše telefony, aby spolu spaly a nechaly nás udělat totéž.

Ukonwa Ojová, šéfka oddělení pro globální marketing značky Durex, to komentovala slovy: „Film ,Connect‘ značky Durex sledoval vybrané páry na emocionální a intelektuální cestě, na níž se zamýšleli nad nepopiratelnou posedlostí technologiemi ve svých vztazích. To kampaň skutečně vypíchla na globální úrovni.

Ohromné množství lidí, kteří navštívili registrační stránku Durexlabs, nám v kombinaci s přesvědčivým výzkumem Durhamské univerzity skutečně otevřelo oči, a proto jsme se nakonec rozhodli přece jen nabídnout lidem jednu aplikaci! Blíží se Hodina Země (www.earthhour.org), 28. března ve 20:30–21:30, a my bychom chtěli páry po celém světě vybídnout, ať si vyzkoušejí tuto aplikaci, která by skutečně mohla zlepšit jejich sexuální život.“

Aplikaci ,Durex Connect‘ si můžete zdarma stáhnout pro platformu Android a brzy také pro iOS. Jde o uživatelsky přívětivý způsob synchronizace vašeho telefonu s partnerovým, aby se ani jeden z vás nemohl vykroutit ze slibu jednoznačně netechnologického sblížení. V předem domluvenou dobu nebo po spontánní dohodě aplikace jednoduše zakryje displeje vašich telefonů, čímž mobily de facto uspí a odstraní tak všechny rušivé elementy.

Durex_Ready_to_Turn_Off

Rachel Bloodworthová, šéfka PR oddělení neziskové organizace WWF-UK, k tomu řekla: „Kampaň ,Connnect‘ značky Durex nám naléhavě připomíná, že se potřebujeme znovu napojit na své blízké. Doufáme, že lidi přiměje k tomu, aby se skutečně zamysleli nad tím, jak moc se my všichni potřebujeme zastavit a užít si svět kolem sebe.

Hodina Země je nesmírně symbolická připomínka potřeby chránit naši planetu. Ale je to i něco víc – je to hodina, kdy my všichni můžeme vypnout a napojit se na vše, co je pro nás důležité.“

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *