Reklama

Audi Service spouští servisní kampaň pro jaro/léto 2016

Velká pozornost je v rámci letošní servisní kampaně věnována pneuservisu, protože pneumatiky jsou pro bezpečnou jízdu klíčové. Audi Service proto nabízí svým zákazníkům garanční program Audi PneuGarance.

Až tříletá záruka je poskytována na všechny pneumatiky zakoupené u autorizovaného prodejce nebo servisu Audi a vztahuje se na neopravitelná poškození, k nimž dojde při běžném provozu. Při uplatnění záručního plnění Audi PneuGarance získá zákazník až 70 % z ceny příslušné pneumatiky při nákupu nové pneumatiky. V kombinaci s doživotní Zárukou mobility, poskytovanou pro vozy Audi v péči autorizovaných servisů, je tak zaručena spolehlivá mobilita s nejnižšími možnými náklady i v nepředvídatelných situacích.

Mimořádnou pozornost věnovanou detailům v oblasti designu i praktičnosti dokládá široký sortiment Audi originálního příslušenství® .V oblasti příslušenství pro kola stojí za pozornost například sada ozdobných čepiček ventilků s logem Audi za 640 Kč nebo ochranný obal pro uložení kompletních kol s praktickou kapsou pro uložení matic.

Program Audi originálního příslušenství® pamatuje také na potřeby cestovatelských rodin. Bezpečnost a pohodlí dětí zaručí speciální autosedačky pro děti všech věkových a hmotnostních kategorií. Pro domácí mazlíčky jsou určené ochranné deky nebo bezpečnostní pásy pro psy různých velikostí. Nabídka zahrnuje také celou řadu stylových i praktických doplňků z různých oblastí, ať se jedná o tmavě tónovaná krycí skla zadních světlometů LED, vstupní osvětlení LED, nosiče jízdních kol na střechu či tažné zařízení nebo střešní boxy různých velikostí pro zavazadla a sportovní vybavení.

audi_kampan_big

Majitelé modelů Audi Q3 a Q5 se mohou vydat na dobrodružnou výpravu s Audi kempinkovým stanem v inovativním designu s dvoustěnnými vzduchovými vzpěrami. Stan lze postavit samostatně nebo připojit k zavazadlovému prostoru. V exkluzivním stanu, který je extrémně odolný vůči větru a nepříznivému počasí, se vyspí až tři osoby.

Před dlouhými cestami se vyplatí nechat prověřit technický stav vozu profesionálními pracovníky autorizovaného servisu Audi. K tomu je určena výhodná servisní prohlídka od 700 Kč včetně DPH, během níž je podrobena kontrole funkčnost nejdůležitějších komponentů vozidla, ať se jedná o brzdovou soustavu, osvětlení, podvozek, klimatizaci nebo kola. Součástí prohlídky je také zkušební jízda.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *