Reklama

Beskydská destilérka FLERET startuje podzimní kampaň s Leošem Marešem

Síla spočívá v tradici. S tímto headlinem startuje v září novou reklamní kampaň beskydská destilérka FLERET. Za ambasadora své prémiové řady ovocných destilátů Collection 1850 a řady Tradice vybrala známého moderátora a entertainera Leoše Mareše.

Ten se objeví v outdooru, on-line kampani i in-storových materiálech tuzemských obchodních řetězců.
Komunikační kampaň byla načasována na dobu, kdy FLERET dokončil redesign svých nejvýznamnějších produktových řad, spustil nové webové stránky a významně rozšířil počet prodejních míst. Nová podoba lahví a etiket, z nichž nejmarkantnější jsou právě Collection 1850 a Tradice, vznikly v londýnském studiu architekta a designéra Tomáše Rouska. Vedle atraktivního designu nabízí destilérka rovněž propracovaný coctail book s originální mixologií nebo servírovací rituály pro každý z labelů.

Podzimní komunikace zároveň navazuje na aktivaci destilérky FLERET na tuzemských hudebních festivalech. Podle Tomáše Nováka, Sales&Marketing Directora značky FLERET, která je součástí finanční skupiny FPD Group, se však i díky zapojení Leoše Mareše obrací k mnohem širší skupině potenciálních zákazníků.

fleret_mares_big

„Veřejnost má už téměř dvě desítky let možnost sledovat proměnu a vývoj Leoše Mareše. Je oceňovaný, vyzrál a etabloval se. Má svou stabilní hodnotu a výraz. V tomto ohledu spatřujeme personifikaci s našimi produkty. Letošní redesign všech řad je odpovědí na postupnou proměnu očekávání zákazníků, kteří si segment ovocných destilátů spojují s vyšší kulturou. A poptávka po ní stoupá,“ doplňuje Tomáš Novák.

Vizuální podoba kampaně vznikala v ateliéru renomovaného fotografa Tomáše Třeštíka. Za celkovou kreativou a media planningem stojí marketingové oddělení FLERET/FPD Group. Sociální komunikaci, on-line a PR obstarává agentura Community.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!