Reklama

Granko spouští reklamní kampaň v retro stylu

Značka GRANKO společnosti Nestlé si na letní období připravila soutěž pro všechny fanoušky retro účesů a oblíbeného kakaa. Až do 20. 7. 2015 má veřejnost možnost stát se GRANKO hair stylistou a zaslat svůj návrh nejlepšího retro účesu.

GRANKO tak navazuje na loňský rok, který byl ve znamení návrhářské soutěže o nejlepší GRANKO outfit, jejíž patronkou byla herečka Andrea Kerestešová. Právě loňský koncept soutěže vyhrál 2. místo v letošní České ceně za PR v kategorii Spotřební zboží.

GRANKO_poster_CZ2

Unikátní retro soutěž bude GRANKO komunikovat především v onlinu a PR. Pořádající agenturou je AMI Communications. Princip soutěže spočívá v zasílání vlastních retro GRANKO účesů v podobě koláže, fotografie, kresby, skici či počítačové grafiky. Účes musí být ozdoben ikonickým puntíkatým vlasovým doplňkem a zahrnovat hrneček nebo krabičku GRANKO. Vítězný hair stylista získá profesionální nafocení účesů s celebritou do účesové brožury, následnou medializaci ve spojení s GRANKO, celoroční zásobu GRANKO a finanční dar
5 000 Kč charitativní organizaci Fashion Show Dotek jeho jménem.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!