Reklama

Na trh přichází Tic Tac s banánovou příchutí a s potiskem Mimoňů

Tic Tac představuje exkluzivní novinku, která tentokrát potěší nejen chuťové pohárky svou banánovou příchutí, ale také oči potiskem Mimoňů. Tic Tac Mimoni budou k dostání ve dvou velikostech – 18 g a 98 g, a třech variantách obalů – s designem postaviček Kevina, Boba nebo Stuarta, jež jsou hlavními hrdiny nového animovaného filmu z produkce Universal.

Ten se v kinech objeví v červnu 2015. Ve větším balení budou navíc postavičky Mimoňů za využití nové technologie natištěny také na každém bonbonu pomocí speciálního potisku. Limitovaná edice bude v obchodech dostupná od května do září 2015.

Mimoni svým tvarem nápadně připomínají Tic Tac, proto bylo nasnadě otisknout postavičky i na samotné dražé. Po dokončení standardního výrobního procesu se tak pomocí speciální technologie na jednotlivé bonbony natisknou postavičky slavných Mimoňů. Ti jsou známí již z filmů Já, padouch 1 a 2.

mimonkevin

Tic Tac s potiskem Mimoňů bude v prodeji exkluzivně v 98g balení. Kevin, Bob a Stuart se pak objeví na malých i velkých krabičkách limitované edice. Na obalech jsou vyobrazeni každý zvlášť. Nadšení fanoušci tak mohou krabičky sbírat a vytvořit si svou vlastní tematickou mimoní sbírku.

Prodej limitované edice Tic Tac Mimoni podpoří TV spot, kde si postavičky také zahrají, a celosvětová kampaň pro sociální sítě – v České a Slovenské republice především pro Facebook. Obě jsou přímo z produkce společnosti Universal, jež je současně tvůrcem filmů Já, padouch 1, Já, padouch 2 a nově přicházejícího filmu Mimoni se žlutými postavičkami v hlavní roli.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!