Reklama

Haribo rozjíždí kampaň „Šťavnaté léto“

Německá společnost HARIBO zahajuje počátkem srpna letní turné po České republice. V rámci roadshow, která nese název „Šťavnaté léto“, procestuje Zlatý medvídek HARIBO a jeho pomocníci během jednoho měsíce na 50 míst v naší vlasti. Pro všechny je připraven zábavný program a zajímavá soutěž o cukrovinky HARIBO Saft-Goldbären.

„Letní roadshow je příležitost, jak lidem přiblížit naše výrobky, zejména šťavnatou variantu oblíbených želatinových medvídků HARIBO Saft-Goldbären. Tento produkt má velký potenciál zejména u malých spotřebitelů. Celá akce je koncipována do druhé poloviny prázdnin a bude podpořena rozhlasovou reklamou, kampaní na facebooku, samplingem na vybraných místech a PR aktivitami,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o.

Roadshow „Šťavnaté léto“ bude probíhat ve vybraných regionech České republiky od 6. srpna do 6. září. Maskot společnosti, Zlatý medvídek HARIBO, navštíví atraktivní turistická místa, vybraná města i obce, koupaliště, aquaparky a obchodní centra, kde bude rozdávat radost v podobě desítek tisíc šťavnatých medvídků Saft-Goldbaren. Po dobu trvání akce bude probíhat speciální soutěž „Chyť si svého HARIBO medvěda“ o lákavé ceny. Podrobnosti o soutěži se spotřebitelé dozví prostřednictvím facebooku a rádia.

Kromě samotné roadshow uspořádá HARIBO eventy zaměřené především na rodiny s dětmi. Mezi vybrané lokality, kde se mohou těšit na den plný zábavy a soutěží, patří například Praha, Kralupy nad Vltavou, Plzeň, Jihlava, Brno a další města. Aktuální trasu a program roadshow naleznou zájemci na facebooku HARIBO CZ.

Čtěte také