Reklama

Haribo připravila soutěž pro filmové fanoušky

Pro všechny filmové fanoušky připravila společnost HARIBO speciální spotřebitelskou soutěž s garantovanou výhrou, která startuje 1. května. Prvních 10 000 soutěžících z České a Slovenské republiky si bude moci vybrat svůj nejoblíbenější film nebo i úplnou novinku tohoto roku na filmovém DVD.

Soutěž „HARIBO ve světě filmu“ je pro všechny, kteří s chutí mlsají a rádi unikají do světa fantazie. Stačí si jen zakoupit cukrovinky značky HARIBO či HARIBO Chamallows v minimální hodnotě 99,- Kč a DVD na sebe nenechá dlouho čekat. Soutěžící mají na výběr téměř ze 130 titulů od rodinných filmů a pohádek přes thrillery, romance a trháky posledních let.

„Snad každý si rád zajde na pěkný film do kina, a proto jsme se spojili se společností Bontonfilm, která zaujímá řadu let nejvýznamnější místo na trhu v oblasti distribuce filmů v kinech i na nosičích DVD a Blu-Ray,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Podařilo se nám připravit atraktivní soutěž, která spotřebitele HARIBO odmění výhrou v podobě pěkného filmu, který si vychutnají v pohodlí domova,“ dodává Rostislav Němec.

haribo

Spotřebitel se zapojí do soutěže koupí výrobků HARIBO nebo HARIBO Chamallows v minimální hodnotě 99,- Kč. Zasláním účtenky na uvedenou adresu získá svůj unikátní kód, na jehož základě si v e-shopu společnosti HARIBO vybere z databáze dostupných titulů. Ty jsou rozděleny do několika kategorií a na své si tak přijdou nejen dospělí ale i děti. Zapojit se do soutěže je možné i opakovaně, ale vždy s novou účtenkou.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!