Public relations

Karlovarské minerální vody přijímají novou identitu: „Mattoni 1873″

Největší výrobce a distributor nealkoholických nápojů ve střední Evropě, Karlovarské minerální vody, nově sjednotí rodinu svých členských firem pod společný název „Mattoni 1873“. Jméno zakladatele a rok vzniku symbolicky přikryjí orlí křídla s mottem „Sources and Tastes of Europe“.

Historie firmy Karlovarské minerální vody sahá právě do roku 1873, kdy Heinrich Mattoni, úspěšný podnikatel a vizionář, založil v Kyselce u Karlových Varů firmu Mattoni. Ta se stala základem pozdější nápojové říše. Činorodý Mattoni dodával svou výjimečnou minerální vodu na vídeňský císařský dvůr i do zámoří.

Na úspěšnou Mattoniho tradici navázala v 90. letech 20. století italská rodina Pasquale. Antonio Pasquale vybudoval firmu od základů – od „mattonky“ a závodu v Kyselce. Na Antoniovo dílo navázal jeho syn Alessandro Pasquale. „V Mattoni 1873 spojujeme prvotřídní minerální a pramenité vody ze střední Evropy i světové nápojové značky. Toto spojení z nás dělá lídra středoevropského trhu. Lídra, jenž ale stále žije rodinnými hodnotami firmy, ze které vzešel,“ říká Alessandro Pasquale, generální ředitel a vedoucí osobnost celé skupiny.

„S narůstajícím počtem kategorií výrobků i zemí, kde působíme, jsme se rozhodli pro nové společné jméno, které by nás lépe vystihovalo. Zvolili jsme návrat ke kořenům, tedy k Heinrichu Mattonimu. A k roku 1873, kdy se začala psát historie naší dnešní firmy. Mattoni 1873 vyjadřuje, odkud pocházíme. Prameny a chutě („Sources and Tastes“) jsou jádrem našeho podnikání a Evropa je směr, kterým chceme jít. Vždy se budeme hrdě hlásit k našemu dědictví. Inspiruje nás na naší cestě zodpovědného lídra, který myslí na budoucnost,“ dodává Alessandro Pasquale.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!