Reklama

Káva Nespresso poprvé na MFF v Karlových Varech

Společnost Nespresso je s filmovým průmyslem úzce propojena již dlouhá léta. Je jedním z hlavních sponzorů filmového festivalu v Cannes, tváří kávy Nespresso je již několikátou sezónu světoznámý hollywoodský herec George Clooney. Nyní přichází další významná spolupráce, a Nespresso se stává oficiální kávou 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Od 4. do 12. července budou Karlovy Vary přímo ve svém historickém centru opět hostit oblíbený filmový festival. Návštěvníci si zde budou moci vychutnat svou oblíbenou kávu a nabrat síly na pokračování ve filmovém maratonu hned na několika místech. Hlavní stan Nespresso bude umístěn na konci Dvořákových sadů, a jeho součástí bude též kavárna. Ve stanu Nespresso se můžete také zapojit do kvízové souteže nebo vyhrát nejlepší fotku kávového momentu z festivalu. Kromě rozmanitých druhů káv zde budou v prodeji také kávové receptury. Po celou dobu konání festivalu bude káva Nespresso dále k dispozici ve Finlandia stanu v profesionálním provedení nejvěšího kávovaru Nespresso Aguila a dále také v kavárně Happyend provozované Linkou bezpečí, jež je letošní partnerskou neziskovou organizací. Káva Nespresso nebude chybět ani na zahajovacím, závěrečném a mediálním večírku. V hlavním stanu si kromě šálku lahodné kávy budete moci užít i trochu zábavy. Na místě bude soutěž, ve které se bude hrát o různé ceny, a také zde bude probíhat soutěž o jeden z kávovarů Nespresso.

mffkv_2014

„Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí festivalu, neboť Nespresso je se světem stříbrného plátna úzce spjato. Proto se také těšíme, že přispějeme ke spokojenosti co největšího počtu zdejších filmových nadšenců a že naše káva pomůže dotvořit tu správnou atmosféru celé události,“ říká Lajla Hradilová-Kotačková, marketingová manažerka Nespresso.

Filmový festival v Karlových Varech je již několik desetiletí jednou z nejzásadnějších událostí celého roku, které je věnována pozornost nejen v České republice, ale na celém světě. Je akreditovaný organizací FIAPF, díky čemuž se řadí vedle dalších prestižních festivalů, jako jsou MFF v Cannes, Berlíně, Benátkách či Tokyu. Po Cannes je tak karlovarský festival druhým, na kterém bude oficiální kávou právě káva Nespresso.

Čtěte také