Reklama

Kinder čokoláda našla nové tváře, představí je na jaře 2015

Soutěž Staň se tváří Kinder čokolády, která trvala od začátku září do konce října, má své vítěze. Celkem deset českých a slovenských dětí tak získává jedinečnou příležitost objevit se na obalech čokolády, která patří na celém světě u dětí i dospělých již několik desítek let k těm nejoblíbenějším. Limitovaná edice – asi 1 000 000 kusů krabiček – přijde do prodeje na začátku jara 2015.

Kinder Chocolate_2

Celkem se do soutěže přihlásilo více než pět tisíc dětí. Zúčastnily se děti všech věkových kategorií napříč vyhraněným rozmezím 4 až 12 let, nejvíce jich bylo ve věku 4 až 7 let. O něco větší zastoupení měly dívky – 53 %. Z celkem 10 výherců je pak šest dívek a čtyři chlapci, nejmladšímu z vítězů jsou čtyři roky.

„O soutěž byl opravdu velký zájem, důkazem je 5 800 fotografií, které nám během září a října dorazily. Vybírání z takového množství bylo chvílemi opravdu těžké,“ komentuje Jana Špačková, Brand Manager značky Kinder, a dodává: „V budoucnu bychom určitě rádi podobnou soutěž uspořádali znovu, a dali tak šanci užít si svou chvilku slávy i dalším dětem.“

A jak vybírání vítězů probíhalo? Z celkového počtu přihlášených se během osmi soutěžních týdnů pomocí hlasování v soutěžní aplikaci na webových stránkách www.kindercokolada.cz dostalo do užšího výběru celkem 80 finalistů. Z nich posléze porota vybrala osm vítězů, zbylí dva byli vybráni ze všech přihlášených fotografií. V čele poroty, která měla za úkol najít nové tváře pro obaly Kinder čokolády, zasednuli zástupci společnosti Ferrero, s výběrem jim pak pomáhaly mimo jiné také slavné maminky Dara Rolins, Gábina Partyšová, zpěvačka Victoria a Kateřina Kristelová.

Kinder_chocolate_1

Limitovaná edice Kinder čokolády bude v prodeji od jara 2015. Celkem se vyrobí milion kusů originálních krabiček s tvářemi českých dětí. Kromě fotografie bude na obalu také krátké představení vítězů. Oficiální vyhlášení vítězů proběhlo ve čtvrtek 13. listopadu. V jeho rámci se všichni vítězové setkali s členy poroty a obdrželi za své vítězství sladkou odměnu.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *