Služby

IFMA CZ pomáhá humanitární organizaci ADRA

IFMA CZ podpořila mezinárodní humanitární organizaci ADRA, která působí ve více než 120 zemích a letos slaví 20 let své činnosti v ČR, částkou 16.000 Kč. Výtěžek z prodeje charitativních kalendářů „Pražské věže 2013“ ve výši 11.000 Kč byl předán na slavnostním večeru Týdne Facility managementu 2012 a zbylou částku 5.000 Kč věnovala humanitární organizaci ADRA přímo asociace IFMA CZ.

IFMA CZ (Česká pobočka mezinárodní profesní organizace Facility managementu) letos poprvé podpořila humanitární organizaci ADRA, která působí ve více než 120 zemích a letos slaví 20 let své činnosti v ČR. „IFMA CZ jako zástupce Facility manažerů na našem trhu si uvědomila, že její poslání je i v pomoci potřebným. Proto jsme se spojili s profesionály ze společnosti ADRA a spolu s nimi jsme uspořádali naši první charitativní akci“, řekl o důvodu pomoci prezident IFMA CZ Ing. Ondřej Štrup.

IFMA CZ zrealizovala v rámci XII. ročníku prestižní akce Týden Facility managementu 2012, konané ve dnech 12. – 16. listopadu 2012, prodej charitativního kalendáře „Pražské věže 2013“ a jeho výtěžek ve výši 11.000 Kč věnovala humanitární organizaci ADRA.

Finanční obnos předal prezident asociace IFMA CZ pan Ing. Ondřej Štrup panu Janu Bártovi, výkonnému řediteli humanitární organizace ADRA, při příležitosti slavnostního večera Týdne Facility managementu 2012, konaného dne 13. listopadu 2012 v Kaiserštejnském paláci.

Asociace IFMA CZ se rozhodla také přímo přispět a věnovala další finanční obnos ve výši 5.000 Kč. Celková částka, kterou asociace IFMA CZ předala humanitární organizaci ADRA, činí tedy 16.000 Kč.

„Získané prostředky budou využity na podporu práce dobrovolníků vysílaných naší organizací k pravidelným návštěvám pacientů dlouhodobě hospitalizovaných v několika odděleních Fakultní nemocnice Univerzity Karlovy v Praze. Naši dobrovolníci znamenají pro některé pacienty často jediné propojení s okolním světem s možností sdílet a alespoň částečně mírnit jejich starosti,“ řekl na závěr večera Jan Bárta.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!