Služby

Lufthansa nabízí na evropských trasách větší pohodlí

Na jaře začne Lufthansa svým cestujícím v Business i Economic Class poskytovat během vnitroevropských letů ještě vyšší komfort. V Business Class uvolní a nebude obsazovat prostřední místa, čímž poskytne cestujícím více soukromí i prostoru k práci či odpočinku. Kožená sedadla zůstanou standardem nejen pro Business, ale také pro Economy Class a nově budou v dvoubarevném provedení. Do října budou společně se zmodernizovaným designem kabiny poskytovat zvýšené pohodlí cestujícím ve všech 140 letadlech provozovaných na evropských trasách.

“Lufthansa vždy symbolizovala kvalitu, spolehlivost, hustou síť spojení a vysokou hodnotu za rozumnou cenu ve všech svých třídách, říká Thierry Antinori, výkonný viceprezident marketingu a prodejů společnosti Lufthansa German Airlines. “Novými sedadly na evropských letech se snažíme dále se rozvíjet ve prospěch našich zákazníků,“ dodává Thierry Antinori.

V Business Class budou mít nová sedadla šířku 48 centimetrů, v Economy Class 44 centimetrů. Prostor pro nohy bude o 4 centimetry delší. Business Class Lufthansy se tím stává ve své třídě mezi konkurencí nejpohodlnější. Pult mezi sedadly v Business Class, nahrazující volné místo, poskytne dodatečný úložný prostor. Na zadní straně sedadel budou nově upevněny háčky pro bundy a kabáty tak, aby se daly pověsit, i když jsou stolečky sklopené.

Nová sedadla rovněž váží méně, než ta současná. Nižší zatížení povede k úspoře paliva, a tím i snížení emisí. S novými sedadly ušetří Lufthansa ročně zhruba 5 milionů litrů paliva.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *