Služby

Produkty Poštovní spořitelny teď získáte k sobotnímu nákupu

V rámci nákupů si nyní každý může snadno a rychle zařídit výhodné spoření, běžný účet či spotřebitelský úvěr.
„Poštovní spořitelna je známá svou výbornou dostupností. K velkému počtu poboček a pružné otevírací době jsme teď přidali možnost spojit nákupy s návštěvou improvizované banky v obchodním centru, a to dokonce i o víkendu. Akce probíhá postupně na více než 120 místech po celé ČR a potrvá do konce června,“ prozradila Vlasta Dolanská, výkonná ředitelka Poštovní spořitelny.

Zákazníkům jsou k dispozici speciální Era stánky, kde se jim věnují vyškolení poradci. Přímo na místě pak každý může požádat například o založení Era osobního účtu nebo začít spořit s Era červeným kontem. Při zřízení Era prvního konta pro děti navíc není potřeba dávat na účet jinak povinný první vklad. V nabídce jsou samozřejmě také spotřebitelské úvěry, kreditní karty či zřízení kontokorentu. Stánky jsou v provozu většinou od čtvrtka do soboty, na vybraných místech pak i v neděli.

Poštovní spořitelna standardně nabízí klientům své služby v nejširší obchodní síti. Využít tak mohou 52 Finančních center, více než 3300 poboček České pošty či některého z 2800 finančních poradců ČMSS. K dispozici je také přes 700 bankomatů.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *