Reklama

Marketingová akce Alza chrání Česko

Na rizika nezabezpečených zařízení připojených na internet upozorňuje Alza.cz a přináší zdarma ochranu pro všechna zařízení v domácnosti.

„Dům či automobil jsme zvyklí pečlivě zamykat, tak proč necháváme odemčený telefon či tablet, který je plný našich osobních dat? Nezabezpečený počítač, tablet či smartphone představují velké ohrožení pro soukromí i majetek uživatelů. Škody způsobené počítačovou kriminalitou mohou být nedozírné a mnozí uživatelé mobilních zařízení si stále neuvědomují, jakému nebezpečí se vystavují,“ uvádí Šárka Jakoubková, PR manažerka Alza.cz.

Alza Antivir

Alza.cz ve své nejnovější akci „Alza chrání Česko“ přináší možnost, jak zabezpečit svá zařízení, připojená na internet, zcela zdarma. Každému, kdo v období od 18. 8. do 12. 10. 2014 nakoupí u Alza.cz zboží alespoň za 1.000 Kč vč. DPH poskytne zdarma roční multilicenci komplexní internetové ochrany McAfee LiveSafe v hodnotě 1.590 Kč na jeden rok. Není při tom rozhodující, zda si zákazník koupí elektroniku, domácí spotřebiče, hračky nebo třeba kosmetiku. „Díky tomuto oceněnému řešení od McAfee ochrání naši zákazníci všechny počítače, tablety a smartphony v rodině,“ dodává Jakoubková.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!