Obchod

MasterCard pokračuje ve sponzorování Ligy mistrů UEFA

Společnost MasterCard dnes oznámila, že prodloužila své dlouholeté partnerství s Ligou mistrů UEFA, a to o další tři sezóny, do roku 2018. Obnova zahrnuje také sponzoring Superpoháru UEFA, finále UEFA Ligy mistrů žen a finále Ligy mistrů pro mládež.

Na základě dohody bude také MasterCard pokračovat jako oficiální poskytovatel hráčských doprovodů. Společnost MasterCard podporuje nejprestižnější klubovou fotbalovou soutěž Evropy více než dvacet let.

Být hráčským doprovodem dává dětem z celého světa exkluzivní možnost vychutnat si zážitek v podobě cesty na stadion po boku jejich oblíbených hvězd během všech zápasů Ligy mistrů UEFA, včetně finále, které se v roce 2016 bude konat na stadionu San Siro v Miláně.

Raja Rajamannar, marketingový ředitel společnosti MasterCard, řekl: „Na obnovené partnerství s Ligou mistrů UEFA jsme velmi hrdí, navíc tato spolupráce trvá již od roku 1994. Během těchto let jsme měli možnost zažít spoustu nezapomenutelných momentů a vidíme, že vášeň fotbalových fanoušků po celém světě stále roste. Těšíme se na další tři sezóny podpory nejprestižnější evropské klubové soutěže, spolu s podporou Superpoháru UEFA, finále UEFA Ligy mistrů žen a finále Ligy mistrů pro mládež.“

Guy-Laurent Epstein, marketingový ředitel UEFA Events SA, doplnil: „MasterCard je naším dlouholetým aktivním sponzorem již od roku 1994 a my jsme šťastní, že toto partnerství bude pokračovat i nadále. Mít podporu globální a důvěryhodné společnosti jako MasterCard je pro Ligu mistrů UEFA velkým přínosem. Prostřednictvím svých rozsáhlých aktivit na globální úrovni bude MasterCard i nadále hrát klíčovou roli v přibližování Ligy mistrů UEFA blíže k fanouškům.“

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!