On-line

Na český trh vstoupila digitální contentová agentura Newcast

V září letošního roku otevřela v Praze svoji kancelář celosvětová contentová agentura Newcast, která je sesterskou agenturou mediální agentury ZenithOptimedia. Jejím ředitelem se stal David Pavel, který do té doby působil v ZenithOptimedia na pozici Business Unit Director.

Newcast je sesterskou agenturou mediální agentury ZenithOptimedia zaměřující se na značkový obsah a zážitky. V současnosti působí na 17 trzích napříč Evropou, USA, Latinskou Amerikou a Asií. Globální kancelář sídlí v Londýně. V České republice svoji činnost zahájila v září letošního roku a aktuálně pracuje např. pro klienta Nestlé. Newcast se mimo jiné představí na 7. ročníku Mobile Internet Forum, které se koná 9. října a kde bude mít svoji přednášku její ředitel David Pavel.

Newcast svým klientům nabízí odborné znalosti a poradenství především co se týká práce s vlastním („Owned“) obsahem a s tím spojeným kreativním a projektovým managementem ve třech klíčových oblastech, jimiž se zabývá. Konkrétně se jedná o značkový obsah (komplexní content audit a strategie, management sociálních sítí a obsahu na nich, mobilní nebo sociální aplikace a technologické inovace jako např. second-screen technologie Virgla), speciální mediální partnerství (např. Spotify) a živé zážitky se značkou (např. eventy, sponzoring, atd.).

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!