Reklama

Nová televizní kampaň MALL.CZ zdůrazní nejširší sortiment

V pondělí 30. června spustí MALL.CZ novou kampaň, jejíž těžiště bude ležet v televizních spotech. Ty se točily přímo v logistickém centru MALLu. Nová kreativa zdůrazní nejširší sortiment na trhu a také dopravu zdarma. Televizní kampaň bude dosud nejvíce intenzivní v historii obchodu.

Nový TV spot MALL.CZ na YouTube
„Od předchozích kampaní, které měly zvýšit povědomí o značce, jsme se letos posunuli k důrazu na služby, které zákazníkům poskytujeme. Konkrétně jde o skutečně širokou nabídku zboží a také plošnou dopravu zdarma při nákupu nad 1000 Kč,“ vysvětluje generální ředitel MALL.CZ Marek Liška.

Spot MALL

„Současně jsme chtěli zachovat hravý a pozitivní styl, který byl pro předchozí spoty chrakteristický, i letos jsou proto důležitým prvkem barvy a hudba,“ dodává. Ve stejném duchu se kampaň ponese v celém roce 2014.
Imageový reklamní spot poběží od 30. 6. v sítích Nova Group, Prima Group a Atmedia. Postupně se přidají i jeho sponzorské a produktové varianty. Kampaň již běží na Slovensku (MALL.SK), v Česku televizi doplní ještě rádiové spoty a videospoty na YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=ndTtU8nnv-g)

Kreativa kampaně je dílem agentury Woman, nákup médií pro MALL.CZ zajišťuje agentura PhD.

Čtěte také