Reklama

Nový TV spot od HUMANIC

„The Movement of Me“ – tak zní název nového TV spotu HUMANIC, který je ve vysílání TV Prima Bundle a na AT Media v září. „The Movement of Me“ znamená i efekt, který vyvolává každý náš čin, každý moment. Vše, co děláme, zanechává dojmy, které rostou, až kam naše představivost nedosáhne.

TV spot se natáčel na náměstí Hausvogteilplatz v centru Berlína. Veškerá činnost spojená s výrobou spotu byla dokončena v průběhu jediného dne. Na produkci spotu se podílelo více než 30 osob a na krátkou dobu byly pronajaty celé ulice, aby byly jednotlivé záběry zachyceny co nejefektivněji.

Humanic

TV spot vytvořila reklamní agentura Agency 4e7, fi lmovou produkci zajistila AYASSI Entertainment a umělecký ředitel Raban Ruddigkeit, postprodukci měla na starosti FX Factory. Reklamní agentura nejprve společně se značkou HUMANIC určila celkový „look“ kampaně „The Movement of Me“. Uměleckými a nekonvenčními prvky kampaně jsou použitá slova v pozadí TV spotu i tiskové reklamy. Tisková reklama se objeví v září a říjnu v titulech zaměřených na ženy. Na spotu je mimořádné to, že pokud si spot pustíte vícekrát, objevíte vždy nějaký jeho další detail.

Použitý hlas, hudba i umělecké zpracování zdůrazňují myšlenku „The Movement of Me“. TV spot ve stopáži 25″ se bude kromě České republiky vysílat také na Slovensku, v Rakousku a Slovinsku.

TV spot bude k vidění nejen v televizi, ale v řadě zemí také online.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!