Reklama

Rajec spouští novou kampaň „Zavaž se k pohybu“

Značka přírodních pramenitých vod Rajec, která dlouhodobě podporuje pohyb, o tom ví své. Proto se rozhodla v nejnovější kampani podpořit všechny ty, kteří už nějaký čas přešlapují na startovní čáře a pro pohybem neposkvrněné připravila výzvu „Zavaž se k pohybu“.

Značka bude kampaň „Zavaž se k pohybu“ komunikovat nejen prostřednictvím sociálních sítí a vlastního webu, ale také POS materiálů nebo brandingu v závodech. Součástí komunikace budou i speciální kampaňové etikety.

Myšlenka kampaně je prostá. Není třeba si během prvních měsíců pohybu zhuntovat tělo koňskými dávkami kilometrů, ale hlavně začít. Výzva proto počítá s tím, že ten, kdo se zaváže k pohybu, může zpočátku udělat jen málo. Třeba jednou týdně dojít nebo dojet, samozřejmě na kole či koloběžce, do práce. Anebo si místo eskalátoru střihnout chůzi po opravdových, nejezdících schodech.

Další možností je vytáhnout ty krásné běžecké boty, které se v botníku mračí už několikátý rok a prostě to zkusit. Vyběhnout si, bez ambicí, zlehka, s hlavou vzpřímenou, jen tak pro radost. Všichni ti, kdo se zaváží to se sebou zkusit, dostanou v rámci kampaně tkaničky, které každý den připomenou, že je potřeba udělat další malý krok.

Pro ty pokročilejší, co už zjistili, že malý, ale pravidelný pohyb nejen že nebolí, ale přináší hlavně radost, značka Rajec nabídne seriál závodů. Zúčastnit se mohou běžci i cyklisté. Seriál navštíví od dubna do listopadu největší česká a slovenská města. Termínovku zájemci najdou na rajec.com.

Vedle termínů tam ti nerozhodní najdou třeba i inspiraci k tomu, že zavázat se k pohybu lze i ve velkém stylu. Třeba Adam a Petra, kteří plánují svatbu. Adam se zavázal, že na podzim zaběhne svoji další desítku a Petra, že dokončí závod na 5 kilometrů. Říkají, že tím získají nějaký společný cíl a jako bonus přibudou díky sportu další aktivity, při kterých mohou být spolu. A to všechno chtějí stihnout právě do svatby.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *