Reklama

SodaStream startuje letní rozhlasovou kampaň

Značka SodaStream spouští na konci prázdnin rozhlasovou kampaň. Sada spotů, které zazní na celostátních frekvencích rádií Evropa 2 a Frekvence 1, představí ovocné sirupy, potravinářský CO2 plyn a perlivou vodu v letní limitované edici Italian Spritz.

Hlas všem čtyřem spotům, které uslyšíme od 26. srpna do 20. září, propůjčila již tradičně česká herečka a dabérka René Slováčková. Kreativa vznikla in-house a produkce se ujala agentura Alma Production.

Dva spoty jsou věnovány nové kategorii ovocných sirupů, které obsahují 50 % ovocné složky a jsou bez přidaných konzervantů a barviv. Značka SodaStream jimi reaguje na požadavky českého trhu, na kterém je patrná stále větší poptávka po neslazených nápojích. „Zákazníci čím dál více vnímají složení samotných výrobků. Více preferují ty bez umělých sladidel, konzervantů, s co největším podílem ovocné složky a jsou ochotni si za ně i připlatit,“ potvrzuje Michal Panis, manager značky SodaStream v ČR.
Sirupy jsou primárně určeny pro čerstvou vodu z kohoutku a SodaStream v tomto případě učinil další krok směrem k nezávislosti na jednorázových plastech, jelikož sirupy jsou baleny v elegantních skleněných lahvích z bílého skla. K dostání jsou v pěti příchutích – jahoda, jablko, zahradní ovoce, pomeranč a hroznové víno s citrusy za doporučenou maloobchodní cenu 79,- Kč.


Tématem dalšího spotu je CO2 plyn SodaStream pro výrobníky perlivé vody. Bombičky s plynovou náplní CO2 vydrží (v závislosti na typu výrobníku a síle perlení nápojů) až na 80 litrů domácí perlivé vody. Jsou dodávány v potravinářské kvalitě a jsou podrobovány trojnásobné kontrole pro zajištění nezávadnosti. Zákazníci mají po spotřebování CO2 náplně možnost na vícero jak 2500 autorizovaných místech vyměnit prázdnou bombičku za plnou, a to pouze za cenu plynové náplně.

Poslední spot představuje letní limitovanou edici příchutě Italian Spritz. Lehce nahořklá chuť a barva červánků v sobě skrývá letní náladu a atmosféru západu slunce v romantických Benátkách. Ikonický letní drink si tak lze s pomocí čerstvé vody, domácího výrobníku perlivé vody a příchutě Italian Spritz snadno připravit v pohodlí domova, na zahradě nebo v kanceláři. SodaStream Italian Spritz je italskou verzí tradičního střiku bez alkoholu, ale kdo má chuť, může ji využít i ke smíchání s Proseccem.

Čtěte také