Reklama

BENZINA a Albert lákají na slevy

Společnost BENZINA připravila ve spolupráci se společností AHOLD, která v České republice provozuje hypermarkety a supermarkety Albert, nabídku na zvýhodněný nákup pohonných hmot na čerpacích stanicích BENZINA či BENZINA Plus a zboží v prodejnách Albert.

Akce potrvá od 28. března do 25. května 2014. Ušetřit mohou jak zákazníci tankující na čerpacích stanicích BENZINA, tak ti, kteří nakupují v prodejnách Albert. Po natankování více než 25 litrů pohonných hmot na čerpacích stanicích společnosti BENZINA každý řidič společně s účtenkou obdrží kupon na sedmdesátikorunovou slevu na nákup zboží, kterou může uplatnit v kterékoliv prodejně Albert. Tuto slevu je oprávněn uplatnit pouze při nákupu v hodnotě alespoň 700 Kč. Akce se nevztahuje na LPG či CNG paliva, nelze ji kombinovat s jinými slevami a na jeden nákup lze uplatnit pouze jeden kupon.

albert_benzina

Při nákupu za více než 700 korun v prodejnách Albert zase každý zákazník získá slevový kupon k uplatnění slevy 1 koruny na litr tankování na čerpacích stanicích BENZINA a BENZINA Plus. Na jeden kupon mohou řidiči během jednoho natankování nakoupit až 100 litrů pohonných hmot. Slevu lze uplatnit při platbě hotovostí či bankovní kartou, na níž není poskytována žádná jiná sleva na PHL. V rámci jednoho nákupu lze uplatnit pouze jeden kupon.

Čtěte také