Reklama

Videoklip a web podporuje image piva Excelent

Excelent otevřel brány plzeňského pivovaru Gambrinus netradičním způsobem. Pivovarští mistři nechali umělce ze studia Lunchmeat nahlédnout pod pokličku vaření piva. Mladí tvůrci pak ztvárnili génia loci ve vlastních světelných instalacích přímo v pivovaru a vyjádřili tak respekt lidem, kteří Excelent vaří. Záběry z instalací se staly základními prvky speciálního videoklipu a webu excelentrespekt.cz, který představuje hlavní chuťové vlastnosti piva včetně unikátního trojího chmelení.

Sladovna, varna a ležácké tanky poprvé v záři projektorů
Unikátní záběry vznikaly ve sladovně, ve varně a u ležáckých tanků. „Mladí lidé si dnes už jen těžko dokážou představit, jak probíhá výroba piva a jak to v pivovaru opravdu vypadá. Rozhodli jsme se proto tento abstraktní pojem zkonkretizovat a výrobu piva představit v novém a atraktivnějším světle,“ komentoval akci brand manažer značky Excelent Milan Fořt.

Videoklip a web podporuje image piva Excelent

Teplota a vlhkost překvapily umělce
„Práce v provozu pivovaru byla rozhodně výzva. Různá výrobní místa se neskutečně liší svou teplotou, vlhkostí a obsahem vzduchu, který útočí na vaše čichové buňky. Už jsem s projektory promítal na ledacos. Skály, projekční plátna, domy, prostěradla, auta, na vodu a na sníh, ale promítání na CK tanky naplněných pivem byla rozhodně premiéra,“ řekl Pavel Karafiát ze skupiny Lunchmeat.

Hudba do klipu byla namixovaná ze zvuků v pivovaru
Finální videoklip vznikl v režii Štěpána FOK Vodrážky, včetně dokumentu z natáčení a medailonků pivovarníků i umělců. Hudba použitá v obou videích vznikla mícháním zvuků z jednotlivých provozů v pivovaru. Dodává tak na autentičnosti a pomáhá dotvářet celou industriální atmosféru projektu. Video je k nalezení na www.excelentrespekt.cz.

Netradiční kampaň cílenou na mladé pivaře pro Excelent připravil pražský Triad Advertising.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *