Reklama

Zetor vydal limitovanou edici kalendářů

Kmotrem nové limitované edice kalendářů Zetor pro rok 2015 se stal známý herec a moderátor Miroslav Šimůnek, který slavnostní křest také moderoval. Limitovaná edice bude v prodeji od pondělí 13. října 2014 v celkovém počtu 800 kusů.

Silvia Prochádzková, Miss Universe Slovenské republiky 2014, modelky Erika Prochádzková a Julie Zugarová a známá modelka aktů Lucia Javorčeková, se staly dívkami kalendáře Zetor 2015. Miroslav Šimůnek společně s Adamem Žertem, marketingovým a obchodním ředitelem Zetor Tractors a.s. oficiálně kalendář pokřtili v Zetor Gallery v Brně za účasti všech dívek a dalších hostů.

„Traktory jsem měl rád asi jako každý malý kluk a krásné dívky přišly na řadu později. Zetor, to je pro mne klasika a jsem rád, že jsem tu dnes mohl být. Nevím, na co se mám dívat dřív,“ řekl Miroslav Šimůnek. „Fotografie se povedly a kalendář sám o sobě je hezký dárek, který potěší každého muže,“ komentuje Šimůnek.

„Kalendář vydáváme pro potěchu našich věrných zákazníků a fanoušků značky Zetor. O tom, že máme v Čechách i na Slovensku krásné dívky, se ví, ale jejich spojení se silnými stroji krásu ještě umocní. Mně osobně se nejvíce líbí fotka měsíce října,“ říká Adam Žert, marketingový a obchodní ředitel Zetor Tractors a.s. „Fotografie z kalendářů Zetor se staly vůbec neoblíbenějšími příspěvky na našem Facebook profilu, kde již registrujeme více než 50 tisíc fanoušků. Věřím, že i tato edice kalendáře naše fanoušky potěší,“ dodává Žert.

„Fotografie mají evokovat příjemné pocity z krásy dokonalého ženského těla v kontrastu s chladnou krásou stroje. Vysoká dávka profesionality společně s nadšením se do těchto fotografií přenesly, a dokonale tak reprezentují značku Zetor,“ komentuje fotograf Jozef Ďurica, který je autorem limitované edice kalendáře Zetor pro rok 2015.

zetor_kalendar

„Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost podílet se na vzniku kalendáře Zetor 2015. Není nic hezčího, než ukázat ve fotografiích emoce. Spojení krásy, ženskosti, vášně a elegance jen podtrhuje sílu těžkých strojů Zetor,“ říká Silvia Prochádzková, Miss Universe Slovenské republiky 2014, a dodává: „S modelkami jsme si focení pořádně užily a kalendář Zetor 2015 se stal jedinečným a exkluzivním dílem. Má oblíbená fotografie je dubnová, a to kvůli kaskadérskému kousku, který se mi podařil. Snad jej ocení nejeden obdivovatel.“

Cena za výtisk limitované edice bude činit 499 Kč a zákazníci si jej mohou zakoupit v Zetor Gallery či v dealerské síti Zetor Tractors.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *