Reklama

Zuno pustí své půjčky na YouTube

Zuno, jediná online banka bez kamenných poboček v Česku, vyšle na YouTube svá krátká videa zaměřená na půjčky. Podpoří tím aktuální televizní kampaň. Během desetisekundové stopáže se mají diváci zamyslet, kolik chtějí splácet své bance.

Jde o pokračování dosavadní kampaně na půjčku doplněnou YouTube kanálem. Kreativa zůstává nezměněna, videa jsou ale kratší a údernější. Divák tak zachytí hlavní myšlemku reklamy v průběhu prvních pěti sekund.

Sdělení je založeno na dvou myšlenkách. První seznámí diváka s tím, že jsou věci, které lidé potřebují, chtějí a které musí mít. Druhé video zákazníky ujišťuje, že ať si vyberou cokoliv, díky půjčce v Zuno zaplatí méně.

Zuno Youtube

Reklamy se automaticky spouštějí před videi, kampaň běží od minulého týdne. „Je to vůbec poprvé, co testujeme tento způsob propagace. Jelikož je prvních pět sekund na YouTube nepřeskočitelných, předpokládáme, že hlavní myšlenka se takto dostane ke každému divákovi a bude lépe zapamatovatelná,“ říká Bohdan Fedor, šéf marketingu online banky Zuno.

Požádat o půjčku v Zuno je jednoduché. Klienti nemusí trávit čas na pobočkách, stačí připojení na internet a skener nebo foťák na zaslání potřebných dokumentů. Úroková sazba v Zuno začíná na 6,9 %. Za poskytnutí půjčky se navíc neplatí žádné skryté poplatky.

Nová kampaň pro rok 2014 běží pod taktovkou agentury Zaraguza Digital, nákup médií zajišťuje ZenithOptimedia a aktivity v oblasti content marketingu zajišťuje interní tým ve spolupráci s agenturami Ponyhouse a Black Apple.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!