Public relations

Agentura Bílý Medvěd bude komunikovat pro B2M.CZ

Brněnská agentura Bílý Medvěd Public Relations převezme PR komunikaci B2M.CZ, provozovatele poptávkových serverů ePoptávka.cz a portálu veřejných zakázek ÚředníNástěnka.cz.

Základem spolupráce bude aktivní komunikace s médii v České republice a na Slovensku. „Pro naše PR jsme hledali profesionálního partnera, který systematizuje naší komunikaci směrem k novinářům a cílovým skupinám. V našich produktech jsme udělali mnoho pro klienty pozitivních změn, takže máme co říci,“ uvedl Otto Kočí, ředitel B2M.CZ.

„Práce pro B2M.CZ je pro nás výzvou, na kterou se velmi těšíme. Přestože poptávkové servery pomáhají najít a zprostředkovat ohromné množství zakázek, stále se potýkají s pomluvami a nedůvěrou. Přitom například ePoptávka.cz má desetitisíce spokojených klientů a určuje trendy v poptávání služeb online. Velkou pozornost si zaslouží také projekt ÚředníNástěnka.cz, který efektivně šetří zadavateli finance a snižuje prostor pro korupci ve státní správě,“ dodala Pavla Střechová, ředitelka agentury Bílý Medvěd.

Čtěte také